Vaše kariéra volá
MediaCall

Práce v MediaCall je práce v call centru, na které můžete být hrdí.
Fajn kolektiv, vzdělávání a hlavně – seriózní náplň práce, která vás bude bavit.

Hledáš v práci rozvoj, přátelské prostředí a jistotu?

Jsme stabilní společnost s 17letou tradicí. Poskytujeme našim klientům profesionální telemarketingové služby, zákaznickou podporu, zajišťujeme pro ně back office a také marketingové průzkumy. Naše práce není jen o splnění zadání. Díky výkonu našich specialistů, který je profesionální po všech stránkách, získává klient přidanou hodnotu. Stáváme se součástí jeho týmu.

Nezáleží, jestli jsi těsně po škole, na mateřské nebo máš pár let do důchodu. Důležité je, že máš chuť naučit se nové věci a nebojíš se komunikace. Vše ostatní tě naučíme.

Koho zrovna hledáme?

ZKUŠENÝ OPERÁTOR S PRAXÍ


Máš zkušenosti z call centra a chceš si vydělat víc?
 

OPERÁTOR CC NA JEDNODUCHÉ BANKOVNÍ PROJEKTY

Baví tě práce s lidmi, rád komunikuješ a zkrátka potřebuješ kontakt s lidmi? U nás své dovednosti můžeš uplatnit!

Proč se stát součástí týmu MediaCall?

Práce v našem call centru tě bude naplňovat. Každý, kdo k nám přijde je překvapený, co všechno práce u nás zahrnuje a jak zábavná může být. Zakládáme si na přátelském pracovním prostředí a neustálém vzdělávání našich zaměstnanců. Uvidíš, že za práci v agentuře MediaCall se nebudeš stydět. Právě naopak!

Poskytneme ti stabilitu a jistotu

Jsme už 17 let na trhu, v současnosti máme přes 200 zaměstnanců a dál rosteme.

Naši supervizoři jsou tví kolegové – jsou tu pro tebe

Zdravý přístup a podpora supervizorů jsou pro nás zásadní. Příjemné pracovní prostředí značí spokojené zaměstnance a tedy i klienty.

Pracuj klidně z domu a kdy se ti to hodí

Flexibilita je naše druhé jméno. Můžeš pracovat z kanceláře i z domu a nastavit si úvazek podle tvých možností.

Opravdu se věnujeme tvému rozvoji

Dokážeme tě naučit od základu vše potřebné a posouvat tě neustále dále. Stačí pouze chtít a my se ti rádi budeme věnovat.

Benefity jsou u nás samozřejmostí

Zajišťujeme pro naše zaměstnance stravenky, firemní tarif, MultiSport kartu, masáže na pracovišti a spoustu dalšího.

Nehrajeme si na korporát

Potkáváme se všichni bez ohledu na pracovní zařazení a účastníme se všech akcí a teambuildingů společně.

Zaměstnáváme i osoby se zdravotním postižením

Vítáme u nás také osoby se zdravotním postižením. Stačí, když umíš dobře komunikovat a zvládáš základy práce s počítačem. Zbytek tě naučíme.

Co říkají naši specialisté o práci u MediaCall?

Práce v MediaCall mi ukázala, že call centrum nutně nemusí znamenat rutinu a stereotyp. Naučíte se jednat s lidmi, aniž by doopravdy záleželo na tom, jak zrovna vypadáte, nebo jak pohodlně zrovna sedíte. Člověk má navíc neustálou možnost se zlepšovat v komunikaci, a to je dovednost, která se neztrácí. Skvělý kolektiv, časté motivační odměny a firemní akce práci příjemně doplňují.

Julie Pelikánová
operátorka

Bez čeho se při práci v call centru neobejdete? Musíte mít rádi lidi, věřit firmě a především sami v sebe. V MediaCall je pro nás každý den výzvou a stále se učíme novým věcem.Když máte kolem sebe skvělou partu lidí, jakou máme my, tak je každý začátek i překážka najednou snazší. Jsem moc vděčná, že mi MediaCall dal příležitost posunout se v kariéře až do pozice vedoucího projektu – zodpovídám za tým skvělých lidí, na které jsem velmi hrdá. 

Pavla Navrátilová
vedoucí projektu

Do MediaCall jsem šel z jednoho důvodu: naučit se lépe komunikovat, a to jak přes telefon, tak i osobně. V žádném jiném call centru jsem nikdy předtím nepracoval, proto jsem byl zvědavý, co mě vlastně čeká. Byl jsem velmi mile překvapen, protože v tomhle call centru se nikdo nenudí! Neustále probíhají různé akce, ať už firemní nebo týmové. Na své si přijde opravdu každý! V MediaCall budu už druhým rokem, za tu dobu jsem se hodně naučil. Už mi nedělá problém zvednout telefon, cokoliv si vyřídit a dokonce i sám vedu školení. MediaCall mi za tu dobu dal hodně dobrého a věřím, že v budoucnu ještě spoustu dobrého dá.

Zdeněk Prax
supervizor

V MediaCall pracuji už 14 let. Začínala jsem jako operátor a propracovala se až na vedoucí projektu. Tahle cesta mi dává jedinečnou možnost pochopit, s čím naši operátoři denně bojují na lince, co se jim honí hlavou na první i padesáté směně. Není to vždycky jen o práci, přichází i nová přátelství, nové výzvy, nové způsoby řešení situací a spousta zábavy k tomu. Jako operátor jsem nejvíc oceňovala volnou pracovní dobu, teď mě těší hlavně společné akce, výborný kolektiv a nadřízení, ke kterým si vždycky můžu přijít pro radu.

Martina Diatková
vedoucí projektu

Svou pracovní dobu si řídíte sami, buď tady s námi v Brně, nebo v klidu doma. :) Máme tu prima partu, super šéfa, volání jde jak po másle a práce je různorodá.

Romana Růžičková
operátorka

Pracuji tu už 16 let s bezva lidmi a získala jsem spoustu zkušeností. Pracovní doba je skvělá a společné firemní akce si opravdu užívám. Nemĕnila bych, do práce se stále těším a chodím sem moc ráda.  Vřele doporučuji všem, neváhejte – vyzkoušejte.

Jiřina Dražilová
operátorka

Pracuji na brněnské pobočce jako telefonní operátor necelý rok a mohu mluvit jen v superlativech – a to už mám za sebou hodně různých profesí! Máme tu velice příjemný pracovní kolektiv. Věřím, že těch pár let do důchodu vydržím… Jen mě trošku mrzí, že kazím věkový průměr.

Alena Kališová
operátorka

Před několika lety jsem hledala zaměstnání – věk nad 50 let a invalidní důchod byl velký problém. Přišla jsem do MediaCall a již při prvním jednání jsem věděla, že to bude to pravé. Skvělý přístup, super vedení a super kolektiv. Pro mého šéfa není nic problém, vždy vyřeší vše k oboustranné spokojenosti. Hodně jsem se zde naučila a za odměnu si zde užiji jak zábavu, tak i relax např. v podobě masáží na pracovišti. Je to první zaměstnání, kdy jdu domů s čistou hlavou, ale to hlavní je, že se každý den do práce těším. Děkuji a doporučuji všem.

Alena Petrová
operátor

Seznamte se s naší specialistkou na nábory

Sára Bolková, tel. 720 058 628, e-mail: bolkova@mediacall.cz

Přijď se podívat, jak to u nás funguje. Popovídej si s naší kolegyní, dej si s ní kávu a prohlédni si kanceláře. Uvidíš, že stačí chvíle a budeš si připadat jako součást týmu.

Vzděláváme se a rozvíjíme se

Vzdělání našich zaměstnanců je pro nás důležité. Využíváme proto Operační program Zaměstnanost Evropského sociálního fondu Evropské Unie.

Nenašel jsi vhodnou pracovní pozici? Nikdy nevíš, pošli nám své CV – třeba hledáme zrovna tebe!

Soubor*

Jak vypadá práce u MediaCall? Podívej se sám