Naši spokojení klienti
MediaCall

Seznamte se s našimi klienty. Co říkají na naši spolupráci, co jim přinesla a
na co se těší do budoucna?

Co o nás říkají naši klienti?

Není lepší vizitka než spokojený klient.

Nic o vašich službách nepoví tolik jako zpětná vazba vašeho klienta. Záleží nám na spokojenosti těch našich a jsme rádi, že v nás každý den vkládají důvěru.

Seznamte se s našimi klientySpolupracujeme v rámci e-commerce se společností Shoptet s.r.oStali jsme se členy asociace call center ADMEZ

A jak o nás mluví?


Se společností MediaCall spolupracujeme více než 10 let v rámci projektu Knižní klub. MediaCall pro nás za tu dobu vybudoval stabilní tým operátorů, který se stal nezbytnou součástí našich marketingových aktivit.

Pavlína Ježková
Marketing Manager
EUROMEDIA GROUP, a. s.

Jozef Ryšavý
Marketing communication manager
KB SmartPay


MediaCall jsme oslovili při rozjíždění důležitého a komplexního projektu. Měli jsme hrubou představu, co potřebujeme, ale detaily nebyly dotažené. Neměli jsme dostatek vlastních lidí, kteří by na projektu mohli pracovat a zajistit potřebné výsledky včas. V MediaCall nás vyslechli a přišli s funkčním řešením. A to už za pár dní.

S MediaCallem úspěšně spolupracujeme již řadu let. Jsou nejen spolehliví, ale také velice flexibilní a schopní rychle reagovat na naše požadavky a nové výzvy. Oceňujeme též kvalitní reporting na denní i měsíční bázi, který nám poskytuje kompletní přehled o efektivitě řízení celého projektu.

Vlasta Valterová
Operations Manager – Customer Service &  Administration
VORWERK CS k.s.

Přemek Šťastný
Manažer pro externí call centra
Česká spořitelna

Se společností Mediacall dlouhodobě spolupracujeme na našich projektech v oblasti prodeje a péče o zákazníka. Díky využívání jejich služeb můžeme efektivně reagovat na aktuální situaci na trhu, zkvalitňovat naše produkty a služby a být ještě více dostupní. To nejcennější, co jako banka máme, jsou a vždy budou naši klienti. Proto pro ně vyžadujeme perfektní servis a tu nejlepší péči.  V tomto ohledu Mediacall naší představu naplňuje a je pro nás tím správným partnerem.Na naší spolupráci se společností Medicall oceňujeme velkou flexibilitu v zabezpečení kapacit, silnou orientaci na klienta a vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Společně stíráme rozdíly mezi pojmy “interní” a “externí” call centrum.

Využijte nezávaznou konzultaci ZDARMA

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci vaší firmě získat nové klienty, ušetřit náklady a čas. Využijte možnosti úvodní nezávazné konzultace zdarma.