Jednoduše profesionální

O nás

MediaCall, s.r.o.

Na českém trhu se pohybujeme již třináctým rokem. Do roku 2012 byly naše služby poskytovány pod hlavičkou společnosti Mediaservis s.r.o. Dne 31. 12. 2012 byla telemarketingová, exportní a kurýrní část společnosti odštěpena a ve zmíněných oblastech dále působíme jako MediaCall, s.r.o.

Naší stěžejní obchodní aktivitou jsou telemarketingové služby a komplexní zákaznický servis. Prostřednictvím těchto nástrojů poskytujeme našim zákazníkům přidanou hodnotu ke stávajícím produktům a pomáháme jim s efektivním rozšiřováním portfolia klientů a služeb.

Služby zákaznického servisu MediaCall jsou určeny všem, kteří chtějí získávat nové zákazníky či pečovat o zákazníky stávající. MediaCall zahrnuje kompletní služby zaměřené právě na tyto aktivity s využitím aktivního a pasivního telemarketingu a ostatních marketingových prostředků, jako například direct mailu. Nedílnou součástí našich služeb je i návrh koncepce a detailní propracování Vašich telemarketingových kampaní.

S využitím veškerých nástrojů telemarketingu poskytneme také účinnou a efektivní podporu při řízení Vaší sítě obchodních zástupců a finančních poradců. Prostřednictvím vlastní sítě obchodních reprezentantů vašim klientům doručíme či od nich vyzvedneme a ověříme jakékoliv písemnosti.

Pro realizaci zmíněných služeb využíváme kapacity 275 operátorských míst s nejmodernějším technologickým zázemím, vlastním IT a back office oddělením.

Management

Jednatel společnosti

Juraj Harkabuzík

Ekonomické oddělení

Petr Hasil
+420 533 334 277
hasil@mediacall.cz

Telemarketing

Lenka Kobylkova
+420 533 334 275
kobylkova@mediacal.cz

Kurýrní služby

Vojtěch Němec - vedoucí kurýrní sítě
+420 533 334 334
nemec@mediacall.cz

Export a Import

Lenka Dvořáčková
+420 533 334 315
dvorackova@mediacall.cz

Personální oddělení

Andrea Borková
+420 533 334 351
borkova@mediacall.cz