Jednoduše profesionální

Naše služby

Našim zákazníkům se snažíme poskytovat maximální komfort a servis na jejich projektech každý den. Rosteme spolu s našimi klienty a proto i my stále pracujeme a přemýšlíme jak dělat věci lépe a efektivněji.

Náš profesionální tým je připraven ukázat Vám naše kvality.

Telemarketing

Telemarketingové služby jsou stěžejní obchodní aktivitou společnosti. Zkušenosti s aktivním telemarketingem máme od roku 2002, kdy došlo k zdvojnásobení stávajících operátorských míst a rozšíření služeb i pro komerční účely. V následujících letech jsme získali významné klienty hlavně ze segmentu bankovnictví a z mnoha z nich spolupracujeme dodnes, a to díky vzájemné důvěře a profesionálně odváděné práci.
Více o telemarketingu

Kurýrní síť

Naše kurýrní síť působí na trhu již od roku 2005, kdy se stala první kurýrní službou v ČR specializovanou na bankovní produkty. V současné době jsme jedničkou na trhu v úspěšnosti doručování. I v dnešní době spolupracujeme hlavně s bankovními institucemi, ale také i s telekomunikačními a energetickými společnostmi. Našimi zadavateli jsou firmy, které hledají maximální úspěšnost doručení, nadstandartní přístup kurýrů ke svým zákazníkům a chtějí využívat moderních technologií v tomto odvětví služeb.
Více o kurýrních službách

Export a Import

Zajistíme pro Vás předplatné zahraničních titulů a předplatné tuzemských titulů do zahraničí.Předplatit si můžete deníky i časopisy jak odborné, tak populární.
Více o Exportu a Importu


Obchodní podmínky společnosti MediaCall, s.r.o. ke stažení >>